Pýcha a sloboda, alebo homolobby na Slovensku

Autor: Vladimír Palko ml. | 6.6.2012 o 14:06 | (upravené 6.6.2012 o 14:16) Karma článku: 15,80 | Prečítané:  3738x

Dnešní politici naprieč politickým spektrom krok po kroku vytvárajú špecifický druh diktatúry malej skupiny obyvateľstva - vyznávačov ideológie homosexualizmu. Legislatívne kroky Európskej komisie, tlak veľvyslancov západných štátov v mene "slobody" na podobu budúcej slovenskej legislatívy, silná podpora lokálnych politikov požiadavkám homolobby. To je realita amerického, európskeho a slovenského politického sveta.

Že na Slovensku funguje vplyvná homolobby budem ilustrovať na relácii Večer na tému na rádiu Devín, kde sa v piatok stretlo v diskusii päť osôb. Poslanec Richard Vašečka. Aktivista HFI Juraj Šúst. LGBT aktivistka Hana Fábry. Europoslankyňa Monika Flašíková (to je tá pani, ktorá v rámci boja proti homofóbii odkazuje cez médiá ľuďom, že sú debili, ľudoopi, natvrdlí osli a ich slovník prirovnáva k Hitlerovmu). Pán poslanec Martin Poliačik, ktorého túžbou je trestať ľudí za vyjadrenia proti homosexuálom. V relácii prirovnal výroky proti homosexuálom k osvienčimskej lži. Pán poslanec by si mal doplniť vzdelanie, osviežiť si počty obetí holokaustu, spôsob, akým k nemu došlo a prestať porovnávať neporovnateľné. Ďalej pán poslanec Poliačik kade chodí, rozpráva rozprávku o Teplom Jankovi (paradoxne už týmto názvom samotných homosexuálov sám uráža) a umelo konštruuje právne „problémy“ homosexuálov, ktoré vraj nie sú na Slovensku legislatívne ošetrené. Čo je samozrejme nonsens, pretože sú a žijú podľa nich aj státisíce heterosexuálnych párov v partnerskom zväzku: http://hfi.sk/blog/patrik-daniska/108-o-teplom-jankovi-a-obcianskom-zakonniku .

Moja otázka znie: Naozaj sú u nás homosexuáli tak hrozne diskriminovaní? Naozaj čelia perzekúciám a prenasledovaniu? Alebo sú naopak zastupovaní silnou lobby v parlamente, europarlamente a dostávajú pomerne významný priestor v médiách? 

Vyznávači tzv. homoideológie sa dožadujú práv na úkor väčšiny. Vieme, ako to dopadlo na Západe. Tam vďaka presadeniu legislatívnych zmien už roky v mene boja proti homofóbii terorizujú (nielen) kresťanov žalobami a vláčia ich po súdoch. Pastora Ake Greena, kazateľov Shawna Holesa, Dale Mcalpinea a ďalších. Nie nadarmo vo Veľkej Británii vzniklo príslovie "Quote the Bible, go to jail." (Cituj z Biblie, choď do basy.). Chceme toto aj na Slovensku?

Obávam sa, že aktivisti na Dúhovom Pride v sobotu nebudú pochodovať za práva homosexuálov. Budú pochodovať za svoje vlastné politické, ideologické a mocenské požiadavky, ktoré nie sú práve demokratické.

Zaujímavý je aj výsledok pozorovania aktivity zahraničných veľvyslanectiev. Veľvyslanci a veľvyslankyne, ktorí sa väčšinou celý rok neobjavia v médiách a všetky možné prešľapy vlád prehliadajú, sa kvôli pochodu homosexualistov dokážu aktivizovať nevídaným spôsobom. Otázkou je, prečo práve šírenie homoideológie je tou jedinou témou, ktorá im za to stojí.

Na záver by som chcel položiť otázku primátorovi Bratislavy Milanovi Ftáčnikovi a starostke Starého mesta Táni Rosovej, ktorí v mene všetkých obyvateľov Bratislavy, resp. m. č. Staré mesto podporili organizátorov Dúhového pochodu Pride a tým pádom aj ich požiadavky (manželstvá homosexuálov a adopcie detí homosexuálnymi pármi).

Vážená pani starostka, pán primátor, môžete mi ukázať hlasovanie príslušných zastupiteľstiev, ktoré Vás oprávňujú k takejto podpore politických požiadaviek organizátorov pochodu? V prípade, že nie, Vás oboch vyzývam k odstúpeniu z funkcií na základe svojvoľného a nedemokratického konania.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar zdržuje. Kočnerovho policajta neriešia

Policajný prezident tvrdil, že požiadal o správu, aby mohol zakročiť.

SVET

Bývalý populista Fico nás zradil, znie z Poľska aj Maďarska

Fico o budúcnosti v jadre EÚ hovoril už na jar, médiá si to nevšimli.


Už ste čítali?