O budúcnosti Európy (a Slovenska)

Autor: Vladimír Palko ml. | 27.1.2016 o 10:21 | Karma článku: 5,99 | Prečítané:  665x

 Pretože tak to je - všetky zlé rozhodnutia Západu či Východu nakoniec dosiahnu aj k nám. Našťastie aj tie dobré, ale momentálne prevažujú tie zlé.

Pokrytectvo, neschopnosť, neochota, sebaklam. Zakrývanie neschopnosti, skrývanie neochoty za pozlátko, viera v pravdivosť pokrytectva a sebaklamu. V horšom prípade vedomé klamanie ľudom, že je všetko v poriadku.Západná Európa, ale aj Slovensko majú problém. Jeho krstné meno je islamské prisťahovalectvo, priezvisko politik, stredné meno médiá.

A nielen západný politik, nielen Merkelová. Nielen Spiegel, Bild, ci ZDF. Štyri dni po Silvestri 2016 vyšlo na povrch všetko, čo roky tutlali politici, policajní funkcionári a liberálne médiá. Násilné sexuálne obťažovanie žien moslimskými prisťahovalcami, rituálne vykonanie trestu smrti postupným zbičovaním (našťastie bez úmrtia - tentokrát) v tieni kolínskej gotickej katedrály by mali byť pre Nemecko dostatočným alarmom. Tiež budíčkom pre každého kto doteraz váhal, či je miliónová infiltrácia mladých moslimov zo Severnej Afriky a Blízkeho východu (neochotných bojovať za lepšiu budúcnosť u seba doma) to pravé orechové pre našu civilizáciu.

Pretože naše "elity" majú iný názor. Z politikov treba spomenúť v prvom rade prezidenta Kisku, kompletne celú tzv. pravicu s výnimkou osoby R. Sulíka, ktorý však má v strane onakvejších "vyzývačov k ľudskosti", nech to už znamená čokoľvek, takže sa v predvolebnom rozhodovaní vykrátia a zostane nula. Masovej imigrácii sú naklonení najmä ľudia z tretieho sektora a triezvejšiu časť národa neváhajú častovať výrazmi ako rasista, xenofób, nenávistný človek. Alebo to aspoň naznačovať. Argumenty aj po kolínskych udalostiach zvyknú odbíjať pseudoargumentmi typu "nemeckí ekonómovia vyrátali, že krajine prílev imigrangov skôr prospeje", ako mi na fb diskusii zdôraznil šéf jednej veľkej neziskovky.

Dúfam milá "elita", že nemeckí ekonómovia do svojich výpočtov zarátali aj znásilnené či napadnuté ženy a deti, ich najbližšiu dlhodobo klamanú rodinu a okolie, verejnosť. Tí budú tvoriť hodnoty s úderníckou piesňou na perách, môžete si byť istí.

Asi nebudem jediný kto si všimol, že témy sa najaktívnejšie chopil Robert Fico, kým ju nevytlačilo školstvo. Jeho opatrenia sú však väčšinou len odrazom jeho doterajšej vlády - príliš drahé a neefektívne. Pochváliť možno spoločné hliadky na maďarských hraniciach v rámci spolupráce V4 a obrátenie sa na európsky súd kvôli kvótam - tu si však Fico hlasovaním za Lisabonskú zmluvu (spolu s "pravicou") problém vyrobil sám, takže spoliehať sa na nejakú jeho predvídavosť by bolo kontraproduktívne.

O téme by sa dalo diskutovať a písať priam donekonečna. Situácia je vážna a nezdá sa, že by sa zlepšovala. Impulz na zmenu musí prísť z vnútra Nemecka. Bol by ním napríklad koniec Angely Merkelovej, pomýlenej kancelárky, a urýchlené vykazovanie moslimských nelegálnych prisťahovalcov z Európy. Po vyjadreniach nemeckého šéfa policajných odborov, že v Nemecku nie sú NO GO zóny, ale len oblasti, kam chodia policajti vo veľkých počtoch, aby sa na nich okamžite nevrhlo 40 nepriateľsky naladených ľudí, som však dosť skeptický. Z Francúzska zmena nepríde, a že nepríde ani z Británie, svedčí kauza minimálne 1400 znásilnených neplnoletých (väčšinou bielych) dievčat moslimskými gangmi v anglickom Rotherhame. Všimnite si ako v roku 2014 informoval o udalosti denník SME - o islame, Pakistancoch či strachu vyšetrovatelov pred obvineniami z rasizmu nie je v článku ani zmienky. Politická korekntosť na večné veky a nikdy inak!

Do nového roku vám okrem priania všetkého dobrého odporúčam hociktoré dejiny Európy, kde sa dočítate o vyše tisícročnom konflikte medzi islamom a kresťanstvom od čias Mohameda. Konflikte, ktorý vždy začal islam a kresťanstvo zatiaľ vždy hrozbu odvrátilo. A choďte sa pozrieť napríklad do Maďarska do múzea bitky pri Moháči, alebo si vygúglite čo to bola reconquista. Aby ste vedeli, do čoho idete. Niektoré nemecké (britské, švédske, francúzske,...) ženy to už vedia. Má to jeden háčik - kresťanstvo je dnes v Európe menšinou a islam je vďaka multikulti politike (čiže aj hlúposti západoeuropskych liberálnych kresťanov) na Západe doma. Zásadná otázka k budúcnosti Európy preto znie: ubránia Európu ateizmus, homomanželstvá, eutanázie, pravda a láska?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Whisky: Nerozumiem tomu, akým hlúpostiam dokážeme uveriť

Spevák Slobodnej Európy precestoval svet. Cez to hodnotí aj Slovensko.

DOMOV

Pri Badíne sa zrazil autobus s nákladiakom, neprežili dvaja ľudia

Na mieste zasahovalo takmer 20 hasičov.


Už ste čítali?